FC-12M 32.7680KA-A5
DigiKey raktári szám
114-FC-12M32.7680KA-A5TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
114-FC-12M32.7680KA-A5CT-ND - Vágott szalag (CT)
114-FC-12M32.7680KA-A5DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
FC-12M 32.7680KA-A5
Leírás
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
32.768 kHz ±20ppm kristály 12,5pF 90 kOhms 2-SMD, kivezetés nélküli
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
FC-12M 32.7680KA-A5 modellek
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
90 kOhms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Gyártói tokozás
2-SMD (2,05x1,2)
Frekvencia
32.768 kHz
Méretek
0,081" H. x 0,047" Sz. (2,05mm x 1,20mm)
Frekvenciatűrés
±20ppm
Max. magasság (beültetve)
0,024" (0,60mm)
Terhelő kapacitás
12,5pF