FA-20H 16.0000MF10Z-AJ0
DigiKey raktári szám
SER4068TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SER4068CT-ND - Vágott szalag (CT)
SER4068DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
FA-20H 16.0000MF10Z-AJ0
Leírás
CRYSTAL 16.0000MHZ 8PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
16 MHz ±10ppm kristály 8pF 80 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
FA-20H 16.0000MF10Z-AJ0 modellek
Kategória
Terhelő kapacitás
8pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
80 Ohms
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 75°C
Frekvencia
16 MHz
Gyártói tokozás
4-SMD (2,5x2)
Frekvenciastabilitás
±10ppm
Méretek
0,098" H. x 0,079" Sz. (2,50mm x 2,00mm)
Frekvenciatűrés
±10ppm
Max. magasság (beültetve)
0,022" (0,55mm)