FA-128 24.5760M-80AANNG80RE5
DigiKey raktári szám
114-FA-12824.5760M-80AANNG80RE5TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
FA-128 24.5760M-80AANNG80RE5
Leírás
CRYSTAL 24.5760MHZ 8PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
24.576 MHz ±10ppm kristály 8pF 80 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Terhelő kapacitás
8pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
80 Ohms
Sorozat
Működés
Alap
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
MHz kristály
Tokozás
Frekvencia
24.576 MHz
Gyártói tokozás
4-SMD (2x1,6)
Frekvenciastabilitás
±20ppm
Méretek
0,079" H. x 0,063" Sz. (2,00mm x 1,60mm)
Frekvenciatűrés
±10ppm
Max. magasság (beültetve)
0,020" (0,50mm)