CLT32-R31 | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | CLT32-R31 |
Leírás | FIXED IND 310NH 12.1A 5.3 MOHM |
Gyártói standard átfutási idő | 22 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 310 nH árnyékolt öntött Induktor 12.1 A 5,3mohm 4-SMD |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | CLT32-R31 modellek |
Kategória | Árnyékolás árnyékolt |
Gyrt. | Egyenáramú ellenállás (DCR) 5,3mohm |
Sorozat | Minősítések AEC-Q200 |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 165°C |
Alkatrész státusza Aktív | Üzemi frekvencia 1 MHz |
Induktivitás | Gyártói tokozás 4-SMD |
Tűrés ±20% | Méretek 0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm) |
Névleges áram (Amper) | Max. magasság (beültetve) 0,106" (2,70mm) |
Telítési áram 17,5A |