EPC23101ENGRT
DigiKey raktári szám
917-EPC23101ENGRTTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
917-EPC23101ENGRTCT-ND - Vágott szalag (CT)
917-EPC23101ENGRTDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
EPC23101ENGRT
Leírás
TRANS GAN 100V EPOWER STAGE
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Félhíd meghajtó univerzális Gallium-nitrid (GaN) FET-ek 14-QFN (3,5x5)
Kategória
Kimeneti áram / csatorna
65A
Gyártó
EPC
Tápfeszültség
10V ~ 80V
Sorozat
Kimeneti feszültség
10V ~ 80V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
Bootstrap áramkör, szabályozható jelváltozási sebesség
Kimeneti polaritás
Félhíd
Meghibásodás elleni védelem
ESD, UVLO
Felhasználás
univerzális
Rögzítés módja
Felületszerelt, hornyolt élű
Interfész
logikai
Tokozás
14-PowerWFQFN
Terhelés
induktív, kapacitív, Rezisztív
Gyártói tokozás
14-QFN (3,5x5)
Technológia
Gallium-nitrid (GaN) FET-ek
Alap típusszám
Rds On (tip.)
3,3mohm