FTE20-AA16AE11
DigiKey raktári szám
4614-FTE20-AA16AE11-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FTE20-AA16AE11
Leírás
SEN LVL GRAN SLD SWITCH NO/NC
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Szemcsés szilárd anyagok szintérzékelő kapcsoló NO/NC Kimenet Menetes
Kategória
Kimeneti polaritás
NO/NC
Gyártó
Endress+Hauser
Áram
100 mA
Sorozat
Rögzítés módja
Menetes
Csomagolás
Doboz
Ház és prizma anyaga
Polikarbonát
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 60°C
Típus
Szemcsés szilárd anyagok
Névleges feszültség
20V ~ 28V