E1502S.25.03
DigiKey raktári szám
CE1502SR-500-ND
Gyártó
Encore Wire
Gyártói cikkszám
E1502S.25.03
Leírás
CABLE 2COND 18AWG RED
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2 Vezető Többeres kábel piros 18AWG 500,0' (152,4m)
Kategória
Hossz
500,0' (152,4m)
Gyrt.
Köpeny színe
piros
Csomagolás
Ömlesztve
Minősítések
ASTM B-3
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
tépőzsinór
Kábel típusa
Feszültség
300 V
Áramvezetők száma
2
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 75°C
Vezetékméret
Használat
Riasztás, Biztonság
Sodrat
Tömör
Köpeny vastagsága
0,0150" (0,381mm)
Kábelér anyaga
vörösréz, Lágyított, csupasz
Kábelér szigetelése
Poli-vinil-klorid (PVC)
Köpeny anyaga
Alap típusszám
Köpeny átmérője
0,150" (3,81mm)