C1D0206N-A
DigiKey raktári szám
451-1001-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
C1D0206N-A
Leírás
SWITCH ROTARY 2-6POS 100MA 125V
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Forgókapcsoló 2 ~ 6 Pozíció DP6T 100mA (AC), 250mA (DC) 125 VAC panelre szerelhető
Kategória
Névleges AC feszültség
125 V
Gyártó
Electroswitch
Névleges DC feszültség
28 V
Sorozat
Működtető elem típusa
Lapos (3,17mm átmérő)
Csomagolás
Ömlesztve
Működtető elem hossza
9,52mm
Alkatrész státusza
Aktív
Kapcsolási szög
30°
Pozíciók száma
2 ~ 6
Érintkező anyaga
sárgaréz
Stabil pozíciók
állítható
Érintkező bevonata
ezüst
Sorok száma
1
Rögzítés módja
panelre szerelhető
Pólusok száma soronként
2
Végződtetés módja
Forrasztószem
Érintkező konfiguráció
DP6T
Panel alatti mélység
20,60mm
Kapcsolási mód
Nem rövidre záró (BBM)
Panelkivágás mérete
Kör alakú - 6,76mm átmérő
Névleges áram (Amper)
100mA (AC), 250mA (DC)