DIS12824D
DIS12824D
DIS12824D
DigiKey raktári szám
5131-DIS12824D-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DIS12824D
Leírás
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 1.28"
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
kapacitív Grafikus LCD kijelző modul piros, zöld, Kék (RGB) TFT - színes, IPS (In-Plane Switching) SPI, UART, USB 1,28" (32,51mm) 240 x 240
Kategória
Képernyőátló
1,28" (32,51mm)