630-24W7240-1TE
DigiKey raktári szám
151-630-24W7240-1TE-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
630-24W7240-1TE
Leírás
CONN D-SUB RCPT 24POS R/A SOLDER
Részletes leírás
24 (17 + 7 táp) Pozíció D-Sub, Kombinált Dugaszolóaljzat, aljzatok csatlakozó
EDA / CAD modellek
630-24W7240-1TE modellek
Kategória
Csatlakozóház anyaga, bevonata
Acél, ónbevonatú
Érintkező bevonatának vastagsága
Flash
Névleges áram (Amper)
5A, 10A
Csatlakozási szabvány
Hátlaptól mért távolság
0,370" (9,40mm)
Tulajdonságok
tartóelemek
Pozíciók száma
Névleges feszültség
125V
Csatlakozó mérete, tűkiosztása
5 (DD, D) - 24W7
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C