630-17W5640-1TE
DigiKey raktári szám
151-630-17W5640-1TE-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
630-17W5640-1TE
Leírás
CONN D-SUB RCPT 17POS R/A SOLDER
Részletes leírás
17 (15 + 2 táp) Pozíció D-Sub, Kombinált Dugaszolóaljzat, aljzatok csatlakozó
EDA / CAD modellek
630-17W5640-1TE modellek
Kategória
Csatlakozóház anyaga, bevonata
Acél, ónbevonatú
Érintkező bevonatának vastagsága
30,0µin (0,76µm)
Aktív
Névleges áram (Amper)
5A, 10A
Csatlakozási szabvány
Hátlaptól mért távolság
0,370" (9,40mm)
Tulajdonságok
tartóelemek
Pozíciók száma
Névleges feszültség
125V
Érintkező típusa
Jel és táp
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C