630-17W5240-5N2
DigiKey raktári szám
151-630-17W5240-5N2-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
630-17W5240-5N2
Leírás
CONN D-SUB RCPT 17POS R/A SOLDER
Részletes leírás
17 (15 + 2 koax.) Pozíció D-Sub, Kombinált Dugaszolóaljzat, aljzatok csatlakozó
EDA / CAD modellek
630-17W5240-5N2 modellek
Kategória
Végződtetés
forraszanyag
Hátlaptól mért távolság
0,370" (9,40mm)
Névleges feszültség
125V
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C