630-17W5240-4NC
DigiKey raktári szám
151-630-17W5240-4NC-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
630-17W5240-4NC
Leírás
CONN D-SUB RCPT 17POS R/A SOLDER
Részletes leírás
17 (15 + 2 táp) Pozíció D-Sub, Kombinált Dugaszolóaljzat, aljzatok csatlakozó
EDA / CAD modellek
630-17W5240-4NC modellek
Kategória
Csatlakozóház anyaga, bevonata
Acél, nikkelezett
Érintkező bevonatának vastagsága
Flash
Névleges áram (Amper)
5A, 40A
Csatlakozási szabvány
Hátlaptól mért távolság
0,370" (9,40mm)
Tulajdonságok
tartóelemek
Pozíciók száma
Névleges feszültség
125V
Csatlakozó mérete, tűkiosztása
3 (DB, B) - 17W2
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C