630-17W5240-4N5
DigiKey raktári szám
151-630-17W5240-4N5-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
630-17W5240-4N5
Leírás
CONN D-SUB RCPT 17POS R/A SOLDER
Részletes leírás
17 (15 + 2 táp) Pozíció D-Sub, Kombinált Dugaszolóaljzat, aljzatok csatlakozó
EDA / CAD modellek
630-17W5240-4N5 modellek
Aktív
Névleges áram (Amper)
5A, 40A
Csatlakozási szabvány
Hátlaptól mért távolság
0,370" (9,40mm)
Tulajdonságok
rögzítőpecek (panelhez), tartóelemek
Pozíciók száma
Névleges feszültség
125V
Érintkező típusa
Jel és táp
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C