630-17W5240-1N4
DigiKey raktári szám
151-630-17W5240-1N4-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
630-17W5240-1N4
Leírás
CONN D-SUB RCPT 17POS R/A SOLDER
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
17 (15 + 2 táp) Pozíció D-Sub, Kombinált Dugaszolóaljzat, aljzatok csatlakozó
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
630-17W5240-1N4 modellek
Kategória
Csatlakozóház anyaga, bevonata
Acél, nikkelezett
Gyrt.
Érintkező bevonata
arany
Sorozat
Érintkező bevonatának vastagsága
Flash
Csomagolás
Tálca
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Alkatrész státusza
Aktív
Névleges áram (Amper)
5A, 10A
Csatlakozási szabvány
Hátlaptól mért távolság
0,370" (9,40mm)
Csatlakozó típusa
Dugaszolóaljzat, aljzatok
Tulajdonságok
tartóelemek
Pozíciók száma
Névleges feszültség
125V
Sorok száma
2
Szín
fekete
Rögzítés módja
Dielektrikum anyaga
Hőre lágyuló poliészter
Csatlakozó mérete, tűkiosztása
3 (DB, B) - 17W2
Érintkező anyaga
rézötvözet
Érintkező típusa
Jel és táp
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C