629-36W4240-7TB
DigiKey raktári szám
151-629-36W4240-7TB-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
629-36W4240-7TB
Leírás
CONN D-SUB PLUG 36POS R/A SOLDER
Részletes leírás
36 (32 + 4 koax.) Pozíció D-Sub, Kombinált dugó, tűsorok csatlakozó
EDA / CAD modellek
629-36W4240-7TB modellek
Kategória
Végződtetés
forraszanyag
Gyrt.
Csatlakozóház anyaga, bevonata
Acél, ónbevonatú
Érintkező bevonatának vastagsága
Flash
Hátlaptól mért távolság
0,370" (9,40mm)
Tulajdonságok
rögzítőpecek (panelhez), földelőhornyok, tartóelemek
Pozíciók száma
Névleges feszültség
125V
Csatlakozó mérete, tűkiosztása
5 (DD, D) - 36W4
Érintkező típusa
Koax és jel
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C