629-27W2650-3ND
DigiKey raktári szám
151-629-27W2650-3ND-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
629-27W2650-3ND
Leírás
CONN D-SUB PLUG 27POS R/A SOLDER
Részletes leírás
27 (25 + 2 táp) Pozíció D-Sub, Kombinált dugó, tűsorok csatlakozó
EDA / CAD modellek
629-27W2650-3ND modellek
Kategória
Csatlakozóház anyaga, bevonata
Acél, nikkelezett
Érintkező bevonatának vastagsága
30,0µin (0,76µm)
Aktív
Névleges áram (Amper)
5A, 30A
Csatlakozási szabvány
Hátlaptól mért távolság
0,370" (9,40mm)
Tulajdonságok
rögzítőpecek (panelhez), földelőhornyok, tartóelemek
Pozíciók száma
Névleges feszültség
125V
Csatlakozó mérete, tűkiosztása
4 (DC, C) - 27W2
Érintkező típusa
Jel és táp
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C