629-27W2640-1TB
DigiKey raktári szám
151-629-27W2640-1TB-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
629-27W2640-1TB
Leírás
CONN D-SUB PLUG 27POS R/A SOLDER
Részletes leírás
27 (25 + 2 táp) Pozíció D-Sub, Kombinált dugó, tűsorok csatlakozó
EDA / CAD modellek
629-27W2640-1TB modellek
Kategória
Csatlakozóház anyaga, bevonata
Acél, ónbevonatú
Érintkező bevonatának vastagsága
30,0µin (0,76µm)
Névleges áram (Amper)
5A, 10A
Csatlakozási szabvány
Hátlaptól mért távolság
0,370" (9,40mm)
Tulajdonságok
rögzítőpecek (panelhez), földelőhornyok, tartóelemek
Pozíciók száma
Névleges feszültség
125V
Csatlakozó mérete, tűkiosztása
4 (DC, C) - 27W2
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C