629-25W3240-5TE
DigiKey raktári szám
151-629-25W3240-5TE-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
629-25W3240-5TE
Leírás
CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
Részletes leírás
25 (22 + 3 koax.) Pozíció D-Sub, Kombinált dugó, tűsorok csatlakozó
EDA / CAD modellek
629-25W3240-5TE modellek
Kategória
Végződtetés
forraszanyag
Gyrt.
Csatlakozóház anyaga, bevonata
Acél, ónbevonatú
Hátlaptól mért távolság
0,370" (9,40mm)
Tulajdonságok
földelőhornyok, tartóelemek
Pozíciók száma
Névleges feszültség
125V
Érintkező típusa
Koax és jel
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C