629-25W3240-5TA
DigiKey raktári szám
151-629-25W3240-5TA-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
629-25W3240-5TA
Leírás
CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
Részletes leírás
25 (22 + 3 koax.) Pozíció D-Sub, Kombinált dugó, tűsorok csatlakozó
EDA / CAD modellek
629-25W3240-5TA modellek
Kategória
Végződtetés
forraszanyag
Gyrt.
Csatlakozóház anyaga, bevonata
Acél, ónbevonatú
Hátlaptól mért távolság
0,370" (9,40mm)
Tulajdonságok
földelőhornyok
Pozíciók száma
Névleges feszültség
125V
Érintkező típusa
Koax és jel
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C