629-21W4240-1NC
DigiKey raktári szám
151-629-21W4240-1NC-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
629-21W4240-1NC
Leírás
CONN D-SUB PLUG 21POS R/A SOLDER
Részletes leírás
21 (17 + 4 táp) Pozíció D-Sub, Kombinált dugó, tűsorok csatlakozó
EDA / CAD modellek
629-21W4240-1NC modellek
Kategória
Csatlakozóház anyaga, bevonata
Acél, nikkelezett
Érintkező bevonatának vastagsága
Flash
Névleges áram (Amper)
5A, 10A
Csatlakozási szabvány
Hátlaptól mért távolság
0,370" (9,40mm)
Tulajdonságok
földelőhornyok, tartóelemek
Pozíciók száma
Névleges feszültség
125V
Csatlakozó mérete, tűkiosztása
4 (DC, C) - 21WA4
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C