629-17W5640-1T5
DigiKey raktári szám
151-629-17W5640-1T5-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
629-17W5640-1T5
Leírás
CONN D-SUB PLUG 17POS R/A SOLDER
Részletes leírás
17 (12 + 5 táp) Pozíció D-Sub, Kombinált dugó, tűsorok csatlakozó
EDA / CAD modellek
629-17W5640-1T5 modellek
Kategória
Csatlakozóház anyaga, bevonata
Acél, ónbevonatú
Érintkező bevonatának vastagsága
30,0µin (0,76µm)
Névleges áram (Amper)
5A, 10A
Csatlakozási szabvány
Hátlaptól mért távolság
0,370" (9,40mm)
Tulajdonságok
rögzítőpecek (panelhez), földelőhornyok, tartóelemek
Pozíciók száma
Névleges feszültség
125V
Csatlakozó mérete, tűkiosztása
4 (DC, C) - 17W5
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C