629-17W2640-2NC
DigiKey raktári szám
151-629-17W2640-2NC-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
629-17W2640-2NC
Leírás
CONN D-SUB PLUG 17POS R/A SOLDER
Részletes leírás
17 (15 + 2 táp) Pozíció D-Sub, Kombinált dugó, tűsorok csatlakozó
EDA / CAD modellek
629-17W2640-2NC modellek
Kategória
Csatlakozóház anyaga, bevonata
Acél, nikkelezett
Érintkező bevonatának vastagsága
30,0µin (0,76µm)
Névleges áram (Amper)
5A, 20A
Csatlakozási szabvány
Hátlaptól mért távolság
0,370" (9,40mm)
Tulajdonságok
földelőhornyok, tartóelemek
Pozíciók száma
Névleges feszültség
125V
Csatlakozó mérete, tűkiosztása
3 (DB, B) - 17W2
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C