629-13W6250-1NC
DigiKey raktári szám
151-629-13W6250-1NC-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
629-13W6250-1NC
Leírás
CONN D-SUB PLUG 13POS R/A SOLDER
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
13 (7 + 6 táp) Pozíció D-Sub, Kombinált dugó, tűsorok csatlakozó
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
629-13W6250-1NC modellek
Kategória
Csatlakozóház anyaga, bevonata
Acél, nikkelezett
Gyrt.
Érintkező bevonata
arany
Sorozat
Érintkező bevonatának vastagsága
Flash
Csomagolás
Tálca
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Alkatrész státusza
Aktív
Névleges áram (Amper)
5A, 10A
Csatlakozási szabvány
Hátlaptól mért távolság
0,370" (9,40mm)
Csatlakozó típusa
dugó, tűsorok
Tulajdonságok
földelőhornyok, tartóelemek
Pozíciók száma
Névleges feszültség
125V
Sorok száma
2
Szín
fekete
Rögzítés módja
Dielektrikum anyaga
Hőre lágyuló poliészter
Csatlakozó mérete, tűkiosztása
4 (DC, C) - 13W6
Érintkező anyaga
rézötvözet
Érintkező típusa
Jel és táp
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C