ECS-TXO-32CSMV-260-AN-TR
DigiKey raktári szám
50-ECS-TXO-32CSMV-260-AN-TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
50-ECS-TXO-32CSMV-260-AN-CT-ND - Vágott szalag (CT)
50-ECS-TXO-32CSMV-260-AN-DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ECS-TXO-32CSMV-260-AN-TR
Leírás
XTAL OSC TCXO 26.0000MHZ CLPSNW
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
26 MHz TCXO Levágott szinuszhullám Oszcillátor 1,7V ~ 3,465V 4-SMD, kivezetés nélküli
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ECS-TXO-32CSMV-260-AN-TR modellek
Kategória
Tápfeszültség
1,7V ~ 3,465V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±500ppb
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Max. üzemi áram
2mA
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alaprezonátor
Tokozás
4-SMD, kivezetés nélküli
Típus
Gyártói tokozás
4-SMD (3.2x2.5)
Frekvencia
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Kimenet
Levágott szinuszhullám
Max. magasság (beültetve)
0,047" (1,20mm)