ECS-TXO-2016-33-200-TR
DigiKey raktári szám
XC3162TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
XC3162CT-ND - Vágott szalag (CT)
XC3162DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ECS-TXO-2016-33-200-TR
Leírás
XTAL OSC TCXO 20MHZ 3.3V SMD
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
20 MHz TCXO HCMOS Oszcillátor 3,3V Engedélyezés/letiltás 4-SMD, kivezetés nélküli
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ECS-TXO-2016-33-200-TR modellek
Kategória
Tápfeszültség
3,3V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±2,5ppm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Max. üzemi áram
4,8mA
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alaprezonátor
Tokozás
4-SMD, kivezetés nélküli
Típus
Gyártói tokozás
4-SMD (2x1,6)
Frekvencia
Méretek
0,079" H. x 0,063" Sz. (2,00mm x 1,60mm)
Funkció
Engedélyezés/letiltás
Max. magasság (beültetve)
0,031" (0,80mm)