ECS-MPI4040R4-6R8-R
DigiKey raktári szám
XC2337TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
XC2337CT-ND - Vágott szalag (CT)
XC2337DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ECS-MPI4040R4-6R8-R
Leírás
FIXED IND 6.8UH 2.4A 91 MOHM SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
6.8 µH árnyékolt Induktor 2.4 A 91mohm 1816 (4540 metrikus)
EDA / CAD modellek
ECS-MPI4040R4-6R8-R modellek
Egyenáramú ellenállás (DCR)
91mohm
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Üzemi frekvencia
100 kHz
Tűrés
±20%
Méretek
0,175" H. x 0,160" Sz. (4,45mm x 4,06mm)
Telítési áram
3,2A
Max. magasság (beültetve)
0,079" (2,00mm)