ECS-MPI4040R4-2R2-R | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | ECS-MPI4040R4-2R2-R |
Leírás | FIXED IND 2.2UH 3.9A 35 MOHM SMD |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 2.2 µH árnyékolt Induktor 3.9 A 35mohm 1816 (4540 metrikus) |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | ECS-MPI4040R4-2R2-R modellek |
Kategória | Árnyékolás árnyékolt |
Gyrt. | Egyenáramú ellenállás (DCR) 35mohm |
Sorozat | Minősítések AEC-Q200 |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 125°C |
Alkatrész státusza Elavult | Üzemi frekvencia 100 kHz |
Induktivitás | Rögzítés módja Felületszerelt |
Tűrés ±20% | Tokozás 1816 (4540 metrikus) |
Névleges áram (Amper) | Méretek 0,175" H. x 0,160" Sz. (4,45mm x 4,06mm) |
Telítési áram 5,7A | Max. magasság (beültetve) 0,079" (2,00mm) |