ECS-MPI4040R4-1R5-R
DigiKey raktári szám
XC2324TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
XC2324CT-ND - Vágott szalag (CT)
XC2324DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ECS-MPI4040R4-1R5-R
Leírás
FIXED IND 1.5UH 4.9A 23 MOHM SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
1.5 µH árnyékolt Induktor 4.9 A 23mohm 1816 (4540 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ECS-MPI4040R4-1R5-R modellek
Kategória
Árnyékolás
árnyékolt
Gyrt.
Egyenáramú ellenállás (DCR)
23mohm
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Elavult
Üzemi frekvencia
100 kHz
Induktivitás
Rögzítés módja
Felületszerelt
Tűrés
±20%
Tokozás
1816 (4540 metrikus)
Névleges áram (Amper)
Méretek
0,175" H. x 0,160" Sz. (4,45mm x 4,06mm)
Telítési áram
6,9A
Max. magasság (beültetve)
0,079" (2,00mm)