ECS-MPI4040R4-1R0-R
DigiKey raktári szám
XC2323TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
XC2323CT-ND - Vágott szalag (CT)
XC2323DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ECS-MPI4040R4-1R0-R
Leírás
FIXED IND 1UH 5.7A 17 MOHM SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
1 µH árnyékolt Induktor 5.7 A 17mohm 1816 (4540 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ECS-MPI4040R4-1R0-R modellek
Egyenáramú ellenállás (DCR)
17mohm
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Elavult
Üzemi frekvencia
100 kHz
Tűrés
±20%
Tokozás
1816 (4540 metrikus)
Névleges áram (Amper)
Méretek
0,175" H. x 0,160" Sz. (4,45mm x 4,06mm)
Telítési áram
8,2A
Max. magasság (beültetve)
0,079" (2,00mm)