ECS-MPI4040R4-1R0-R | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | ECS-MPI4040R4-1R0-R |
Leírás | FIXED IND 1UH 5.7A 17 MOHM SMD |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 1 µH árnyékolt Induktor 5.7 A 17mohm 1816 (4540 metrikus) |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | ECS-MPI4040R4-1R0-R modellek |
Kategória | Árnyékolás árnyékolt |
Gyrt. | Egyenáramú ellenállás (DCR) 17mohm |
Sorozat | Minősítések AEC-Q200 |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 125°C |
Alkatrész státusza Elavult | Üzemi frekvencia 100 kHz |
Induktivitás | Rögzítés módja Felületszerelt |
Tűrés ±20% | Tokozás 1816 (4540 metrikus) |
Névleges áram (Amper) | Méretek 0,175" H. x 0,160" Sz. (4,45mm x 4,06mm) |
Telítési áram 8,2A | Max. magasság (beültetve) 0,079" (2,00mm) |