ECS-MPI4040R2-4R7-R
DigiKey raktári szám
XC2320TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
XC2320CT-ND - Vágott szalag (CT)
XC2320DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ECS-MPI4040R2-4R7-R
Leírás
FIXED IND 4.7UH 2.2A 105 MOHM
Vevői azonosító
Részletes leírás
4.7 µH árnyékolt Induktor 2.2 A 105mohm 1816 (4540 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ECS-MPI4040R2-4R7-R modellek
Egyenáramú ellenállás (DCR)
105mohm
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Elavult
Üzemi frekvencia
100 kHz
Tűrés
±20%
Tokozás
1816 (4540 metrikus)
Névleges áram (Amper)
Méretek
0,175" H. x 0,160" Sz. (4,45mm x 4,06mm)
Telítési áram
4,3A
Max. magasság (beültetve)
0,059" (1,50mm)