ECS-MPI2520R1-3R3-R
DigiKey raktári szám
ECS-MPI2520R1-3R3-R-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
ECS-MPI2520R1-3R3-R
Leírás
FIXED IND 3.3UH 1.8A 126 MOHM
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
3.3 µH árnyékolt öntött Induktor 1.8 A 126mohm max. 1008 (2520 metrikus)
Kategória
Telítési áram
2,4A
Egyenáramú ellenállás (DCR)
126mohm max.
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi frekvencia
1 MHz
Típus
öntött
Tokozás
1008 (2520 metrikus)
Tűrés
±20%
Méretek
0,098" H. x 0,079" Sz. (2,50mm x 2,00mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,047" (1,20mm)