ECS-MPI2520R1-1R0-R | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | ECS-MPI2520R1-1R0-R |
Leírás | FIXED IND 1UH 3.7A 42 MOHM SMD |
Gyártói standard átfutási idő | 20 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 1 µH árnyékolt öntött Induktor 3.7 A 42mohm max. 1008 (2520 metrikus) |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | ECS-MPI2520R1-1R0-R modellek |
Kategória | Telítési áram 4A |
Gyrt. | Árnyékolás árnyékolt |
Sorozat | Egyenáramú ellenállás (DCR) 42mohm max. |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 105°C |
Alkatrész státusza Aktív | Üzemi frekvencia 1 MHz |
Típus öntött | Rögzítés módja Felületszerelt |
Induktivitás | Tokozás 1008 (2520 metrikus) |
Tűrés ±20% | Méretek 0,098" H. x 0,079" Sz. (2,50mm x 2,00mm) |
Névleges áram (Amper) | Max. magasság (beültetve) 0,047" (1,20mm) |