ECS-MPI2520R1-1R0-R
DigiKey raktári szám
XC2416TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
XC2416CT-ND - Vágott szalag (CT)
XC2416DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ECS-MPI2520R1-1R0-R
Leírás
FIXED IND 1UH 3.7A 42 MOHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1 µH árnyékolt öntött Induktor 3.7 A 42mohm max. 1008 (2520 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ECS-MPI2520R1-1R0-R modellek
Kategória
Telítési áram
4A
Egyenáramú ellenállás (DCR)
42mohm max.
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi frekvencia
1 MHz
Típus
öntött
Tokozás
1008 (2520 metrikus)
Tűrés
±20%
Méretek
0,098" H. x 0,079" Sz. (2,50mm x 2,00mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,047" (1,20mm)