ECS-MPI2520R1-100-R nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Abracon LLC
Raktáron: 0
Adatlap
10 µH árnyékolt öntött Induktor 1.1 A 468mohm max. 1008 (2520 metrikus)