ECS-MPI2520R0-4R7-R
DigiKey raktári szám
XC2413TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
XC2413CT-ND - Vágott szalag (CT)
XC2413DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ECS-MPI2520R0-4R7-R
Leírás
FIXED IND 4.7UH 1.4A 288 MOHM
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
4.7 µH árnyékolt öntött Induktor 1.4 A 288mohm max. 1008 (2520 metrikus)
Kategória
Telítési áram
1,4A
Gyrt.
Árnyékolás
árnyékolt
Sorozat
Egyenáramú ellenállás (DCR)
288mohm max.
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi frekvencia
1 MHz
Típus
öntött
Rögzítés módja
Felületszerelt
Induktivitás
Tokozás
1008 (2520 metrikus)
Tűrés
±20%
Méretek
0,098" H. x 0,079" Sz. (2,50mm x 2,00mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,039" (1,00mm)