ECS-MPI2520R0-3R3-R
DigiKey raktári szám
XC2412TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
XC2412CT-ND - Vágott szalag (CT)
XC2412DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ECS-MPI2520R0-3R3-R
Leírás
FIXED IND 3.3UH 1.6A 228 MOHM
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
3.3 µH árnyékolt öntött Induktor 1.6 A 228mohm max. 1008 (2520 metrikus)
Kategória
Telítési áram
1,6A
Gyrt.
Árnyékolás
árnyékolt
Sorozat
Egyenáramú ellenállás (DCR)
228mohm max.
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi frekvencia
1 MHz
Típus
öntött
Rögzítés módja
Felületszerelt
Induktivitás
Tokozás
1008 (2520 metrikus)
Tűrés
±20%
Méretek
0,098" H. x 0,079" Sz. (2,50mm x 2,00mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,039" (1,00mm)