ECS-CTP-8.00-30-TR
DigiKey raktári szám
50-ECS-CTP-8.00-30-TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
50-ECS-CTP-8.00-30-CT-ND - Vágott szalag (CT)
50-ECS-CTP-8.00-30-DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ECS-CTP-8.00-30-TR
Leírás
CERAMIC RES 8.00MHZ 30PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
8 MHz kerámia Rezonátor Beépített kondenzátor 30 pF ±0,3% 30 Ohms -40°C ~ 85°C Felületszerelt
Kategória
Tulajdonságok
Beépített kondenzátor
Gyártó
ECS Inc.
Kapacitás
30 pF
Sorozat
Impedancia
30 Ohms
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
kerámia
Tokozás
3-SMD, kivezetés nélküli
Frekvencia
8 MHz
Méretek
0,236" H. x 0,118" Sz. (6,00mm x 3,00mm)
Frekvenciastabilitás
±0,3%
Magasság
0,067" (1,70mm)
Frekvenciatűrés
±0,5%