ECS-80-20-33-JEN-TR3
DigiKey raktári szám
50-ECS-80-20-33-JEN-TR3TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
50-ECS-80-20-33-JEN-TR3CT-ND - Vágott szalag (CT)
50-ECS-80-20-33-JEN-TR3DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ECS-80-20-33-JEN-TR3
Leírás
CRYSTAL 8.0000MHZ 20PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
8 MHz ±20ppm kristály 20pF 400 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Terhelő kapacitás
20pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
400 Ohms
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Rögzítés módja
Felületszerelt
Frekvencia
8 MHz
Gyártói tokozás
4-SMD (3.2x2.5)
Frekvenciastabilitás
±50ppm
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenciatűrés
±20ppm
Max. magasság (beültetve)
0,031" (0,80mm)