ECS-80-18-30-JGM-TR
DigiKey raktári szám
50-ECS-80-18-30-JGM-TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
50-ECS-80-18-30-JGM-TRCT-ND - Vágott szalag (CT)
50-ECS-80-18-30-JGM-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ECS-80-18-30-JGM-TR
Leírás
CRYSTAL 8 MHZ 18PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
8 MHz ±20ppm kristály 18pF 100 Ohms 2-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Terhelő kapacitás
18pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
100 Ohms
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C
Rögzítés módja
Felületszerelt
Frekvencia
8 MHz
Méretek
0,197" H. x 0,126" Sz. (5,00mm x 3,20mm)
Frekvenciastabilitás
±30ppm
Max. magasság (beültetve)
0,043" (1,10mm)
Frekvenciatűrés
±20ppm