ECS-80-12-33Q-GN-TR
DigiKey raktári szám
50-ECS-80-12-33Q-GN-TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
50-ECS-80-12-33Q-GN-CT-ND - Vágott szalag (CT)
50-ECS-80-12-33Q-GN-DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ECS-80-12-33Q-GN-TR
Leírás
CRYSTAL 8.0000MHZ 12PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
8 MHz ±30ppm kristály 12pF 500 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ECS-80-12-33Q-GN-TR modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
500 Ohms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Minősítések
AEC-Q200
Rögzítés módja
Felületszerelt
Frekvencia
8 MHz
Gyártói tokozás
4-SMD (3.2x2.5)
Frekvenciastabilitás
±30ppm
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenciatűrés
±30ppm
Max. magasság (beültetve)
0,031" (0,80mm)
Terhelő kapacitás
12pF