ECS-49-20-5PX-TR | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | ECS-49-20-5PX-TR |
Leírás | CRYSTAL 4.9152MHZ 20PF SMD |
Gyártói standard átfutási idő | 8 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 4.9152 MHz ±30ppm kristály 20pF 150 Ohms HC-49/US |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | ECS-49-20-5PX-TR modellek |
Kategória | Terhelő kapacitás 20pF |
Gyrt. | Ekvivalens soros ellenállás (ESR) 150 Ohms |
Sorozat | Működés Alap |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Üzemi hőmérséklet -10°C ~ 70°C |
Alkatrész státusza Aktív | Rögzítés módja Felületszerelt |
Típus MHz kristály | Tokozás |
Frekvencia 4.9152 MHz | Méretek 0,449" H. x 0,189" Sz. (11,40mm x 4,80mm) |
Frekvenciastabilitás ±50ppm | Max. magasság (beültetve) 0,169" (4,30mm) |
Frekvenciatűrés ±30ppm |