ECS-480-10-48-CKY-TR
DigiKey raktári szám
XC3037TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
XC3037CT-ND - Vágott szalag (CT)
XC3037DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ECS-480-10-48-CKY-TR
Leírás
CRYSTAL 48.0000MHZ 10PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
48 MHz ±10ppm kristály 10pF 100 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
EDA / CAD modellek
ECS-480-10-48-CKY-TR modellek
Kategória
Terhelő kapacitás
10pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
100 Ohms
Sorozat
Működés
Alap
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 85°C
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
MHz kristály
Tokozás
Frekvencia
48 MHz
Gyártói tokozás
4-CSMD (1,2x1)
Frekvenciastabilitás
±10ppm
Méretek
0,047" H. x 0,039" Sz. (1,20mm x 1,00mm)
Frekvenciatűrés
±10ppm
Max. magasság (beültetve)
0,013" (0,33mm)