ECS-42-12-4X
DigiKey raktári szám
X1046-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ECS-42-12-4X
Leírás
CRYSTAL 4.194304MHZ 12PF TH
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
4.194304 MHz ±30ppm kristály 12pF 150 Ohms HC-49/US
EDA / CAD modellek
ECS-42-12-4X modellek
Kategória
Terhelő kapacitás
12pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
150 Ohms
Sorozat
Működés
Alap
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 70°C
Rögzítés módja
Furatszerelt
Típus
MHz kristály
Tokozás
Frekvencia
4.194304 MHz
Méretek
0,447" H. x 0,183" Sz. (11,35mm x 4,65mm)
Frekvenciastabilitás
±50ppm
Max. magasság (beültetve)
0,138" (3,50mm)
Frekvenciatűrés
±30ppm