ECS-40-20-5PXDU-TR
DigiKey raktári szám
XC1524TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
XC1524CT-ND - Vágott szalag (CT)
XC1524DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ECS-40-20-5PXDU-TR
Leírás
CRYSTAL 4.0000MHZ 20PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
4 MHz ±30ppm kristály 20pF 150 Ohms HC-49/US
EDA / CAD modellek
ECS-40-20-5PXDU-TR modellek
Kategória
Terhelő kapacitás
20pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
150 Ohms
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Frekvencia
4 MHz
Méretek
0,449" H. x 0,189" Sz. (11,40mm x 4,80mm)
Frekvenciastabilitás
±100ppm
Max. magasság (beültetve)
0,169" (4,30mm)
Frekvenciatűrés
±30ppm