ECS-.327-7-16-C-TR
DigiKey raktári szám
XC2842TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
XC2842CT-ND - Vágott szalag (CT)
XC2842DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ECS-.327-7-16-C-TR
Leírás
CRYSTAL 32.7680KHZ 7PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
32.768 kHz ±10ppm kristály 7pF 90 kOhms 2-SMD, kivezetés nélküli
EDA / CAD modellek
ECS-.327-7-16-C-TR modellek
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
90 kOhms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Gyártói tokozás
2-SMD (1,6x1)
Frekvencia
32.768 kHz
Méretek
0,063" H. x 0,039" Sz. (1,60mm x 1,00mm)
Frekvenciatűrés
±10ppm
Max. magasság (beültetve)
0,020" (0,50mm)
Terhelő kapacitás
7pF