ECS-.327-7-12R-TR
DigiKey raktári szám
XC2743TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
XC2743CT-ND - Vágott szalag (CT)
XC2743DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ECS-.327-7-12R-TR
Leírás
CRYSTAL 32.7680KHZ 7PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
32.768 kHz ±20ppm kristály 7pF 70 kOhms 2-SMD, kivezetés nélküli
EDA / CAD modellek
ECS-.327-7-12R-TR modellek
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
70 kOhms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Gyártói tokozás
2-SMD (2x1,2)
Frekvencia
32.768 kHz
Méretek
0,079" H. x 0,047" Sz. (2,00mm x 1,20mm)
Frekvenciatűrés
±20ppm
Max. magasság (beültetve)
0,024" (0,60mm)
Terhelő kapacitás
7pF