ECS-.327-12.5-1210B-N-TR
DigiKey raktári szám
XC2873TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
XC2873CT-ND - Vágott szalag (CT)
XC2873DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ECS-.327-12.5-1210B-N-TR
Leírás
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
30 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
32.768 kHz ±20ppm kristály 12,5pF 80 kOhms 4-SMD, kivezetés nélküli
EDA / CAD modellek
ECS-.327-12.5-1210B-N-TR modellek
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
80 kOhms
Gyrt.
Működés
Alap
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Típus
kHz kristály (hangvilla)
Gyártói tokozás
4-CSMD (1,2x1)
Frekvencia
32.768 kHz
Méretek
0,047" H. x 0,039" Sz. (1,20mm x 1,00mm)
Frekvenciatűrés
±20ppm
Max. magasság (beültetve)
0,014" (0,35mm)
Terhelő kapacitás
12,5pF