ECS-3225SMV-250-GP-TR
DigiKey raktári szám
XC3176TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
XC3176CT-ND - Vágott szalag (CT)
XC3176DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ECS-3225SMV-250-GP-TR
Leírás
XTAL OSC XO 25.0000MHZ HCMOS SMD
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
25 MHz XO (standard) CMOS Oszcillátor 1,62V ~ 3,63V Engedélyezés/letiltás 4-SMD, kivezetés nélküli
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ECS-3225SMV-250-GP-TR modellek
Kategória
Tápfeszültség
1,62V ~ 3,63V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±5ppm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Max. üzemi áram
10mA
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alaprezonátor
Tokozás
4-SMD, kivezetés nélküli
Típus
Gyártói tokozás
4-SMD (3.2x2.5)
Frekvencia
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Funkció
Engedélyezés/letiltás
Max. magasság (beültetve)
0,047" (1,20mm)